Where you can buy Louis Vuitton Replica :

louis vuitton shoes replica chanel replica gucci backpack replica ysl imitazione Bvlgari B.ZERO1 replica imitazioni louis vuitton replica louis vuitton Replica chanel dior tasche replica replica lv australia louis vuitton sling bag replica Louis Vuitton replica canada goose replica replique Sac Louis Vuitton replica gucci shoes louis vuitton tasche gefalscht kaufen fake bvlgari ring cheap hermes bags from china cartier bracelet replica fake louis vuitton backpack louis vuitton imitazioni louis vuitton sling bag replica replica cartier love bracelet chanel backpack replica louis vuitton backpack replica replica louis vuitton gucci shoes replica Replica Louis Vuitton backpack gucci replica fake bvlgari ring replica chanel wallet louis vuitton backpack replica Replica chanel cheap hermes bags from china louis vuitton duffle bag replica cartier bracelet replica replique sac ysl louis vuitton messenger replica gucci scarf replica replica louis vuitton belt uk replica borse louis vuitton Replica chanel backpack cheap hermes bags from china imitation sac hermes replique sac hermes fake louis vuitton belt louis vuitton wallet replica cartier love ring replica replica louis vuitton pochette metis bag

Hakkımda

  • 1962 yılında Ordu Korgan’da doğdu. Ortaokul ve lise eğitimini Galatasaray Lisesi’nde 1981 yılında tamamladı. Tıp eğitimini 1981-1987 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde alırken, daha öğrencilik yıllarında Onkolojiye ilgisi başladı ve Prof. Dr Asuman Müftüoğlu’ nun yanında gönüllü çalışmaya başladı.
  • 1991 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Radyasyon Onkolojisi ihtisasinı yaptı ve 2 yıl süre ile Paris’de Tenon Hastanesi’nde ‘’Streotaktik Radyoterapi’’ konusunda üst ihtisasını tamamladı. O tarihlerde Türkiye’ de henüz bilinmeyen günümüzde ‘’ nokta atış ’’ olarak bilinen tedavi tekniği konusunda ileri gelen isimlerinden Prof. Dr. Schlienger ile çalıştı.
  • 1995-2011 yılları arasında İstanbul Okmeydanı Eğitim Hastanesi’nde görev yaptığı yıllarda bir çok ulusal ve uluslararası toplantılara katıldı ve çalışmalarını sergiledi.
  • 2011 yılında Sante Onkoloji Merkezi’nde göreve başladı ve 2012 yılında Liv Hospital’da çalıştı. Bu yıllarda Türkiye’de çok az merkezde kullanılan ‘’ Intraoperatif Radyoterapi ‘’ tedavi tekniği ile tedaviler gerçekleştirdi.
  • 2015-2016 yılları arasında Sante Onkoloji Merkezinde çalıştıktan sonra İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesinde Radyasyon Onkoloji Bölüm başkanı ve Başhekim olarak göreve başladı.
  • 2019 yılında dünyanın en büyük cihaz üreticilerinden ‘’ Elekta ‘’ firması tarafından çalıştığı bölüm dünya referans merkezi seçildi ve dünyanın değişik ülkelerinden onkoloji ekipleri İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesinde eğitim almaktadır.
  • 2019 Nisan ayı itibarı ile Küba Onkoloji Enstitüsü ile Okan Hastanesi arasında imzalanan protokol uyarınca Küba’dan gelen iki onkoloji uzmanı ile birlikte kurulan konseyde hasta kabulüne başlandı ve uygun hastalara ‘’Küba aşıları’’ uygulamaları başladı. Halen konseyde başkan olarak görev yapmaktadır.
  • Doktorluğun yanı sıra uzun yıllardır müzikle profesyonel olarak uğraşmaktadır. Yavuz Top ‘tan Halk Müziği eğtimi daha sonra Timur Selçuk’tan Batı Müziği eğitimi almıştır.1989 yılında ‘’Uzun Yağmurlardan Sonra ‘’ 1990 yılında ‘’Tırışkadan Nağmeler’’ adlı iki albüm çalışması yapmıştır. 2008 yılında ‘’Kilit’’ adlı albüm sonrası Suat Suna ile birlikte ‘’Aldırma’’ albümünü birlikte yapmıştır. 2017 yılında ‘’Seninle’’ ve daha sonra ‘’Engel Olamam’’ adlı single çalışmalarından sonra 2019 da Barış Manço’nun ölümsüz şarkısı ‘’ Can Bedenden Çıkmayınca’’ yı rock formatında tekrar yorumlamıştır.